Kde koupit Focusrite ISA One Analog

Špičkový analogový mikrofonní předzesilovač s transformátorem Lundahl L1538 a Zobelovými články, přepínatelnou impedancí (600ohm, 1400Ohm, 2400Ohm a 6800Ohm), samostatným DI kanálem pro elektrifikovan… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Focusrite ISA One Analog Mikrofonní předzesilovače
Cena
11 490 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Focusrite ISA One Analog které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 11 490 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Špičkový analogový mikrofonní předzesilovač s transformátorem Lundahl L1538 a Zobelovými články, přepínatelnou impedancí (600ohm, 1400Ohm, 2400Ohm a 6800Ohm), samostatným DI kanálem pro elektrifikované nástroje, sluchátkový výstup, vstupy pro externí mix, Insert pro externí efektování, možnost kalibrace VU metru, LED indikace, phantomové napájení, High-pass filtr, možnost rozšíření o A / D převodník ISA Stereo ADC.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Focusrite ISA One Analog z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 211576
- jistota kvalitního výrobce Focusrite
- kategorie Mikrofonní předzesilovače

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 66 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Focusrite ISA One Analog. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Focusrite ISA One Analog na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Mikrofonní předzesilovače Focusrite, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Focusrite ISA One Analog vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: