Kde koupit FORMIDRA JOLLY 25 cerna

Solární sprcha FORMIDRA JOLLY 25 cerna: Se solární sprchou italského výrobce FORMIDRA JOLLY v černé barvě se můžete setkat nejen u zahradních bazénů doma ale i v hotelech či kempech. Sprcha je… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • FORMIDRA JOLLY 25 cerna Solární sprchy
Cena
10 226 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží FORMIDRA JOLLY 25 cerna které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 10 226 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Solární sprcha FORMIDRA JOLLY 25 cerna: Se solární sprchou italského výrobce FORMIDRA JOLLY v černé barvě se můžete setkat nejen u zahradních bazénů doma ale i v hotelech či kempech. Sprcha je unikátní svým elegantním ohnutým tělem a tím, že slouží i jako zásobník pro 25 litrů horké vody. Pro ohřev používá solární energii, takže je vhodné ji umístit tam, kde nejvíc svítí slunce. Směšovací baterii můžete doplnit časovačem pro kontrolu spotřeby vody, což se hodí zejména ve veřejné sféře. Součástí sprchy je kohoutek k opláchnutí nohou. Hlavní přednostiEkologický ohřev teplé vodyOdolné hliníkové tělo s chromovanou hlavicíSamonosná konstrukce pojme 25 litrů teplé vodyIdeální domů k bazénu i pro komerční využitíKohoutek s ovládáním pro opláchnutí nohou

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit FORMIDRA JOLLY 25 cerna z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3700691401113 a ID 5490597
- jistota kvalitního výrobce Hanscraft
- kategorie Solární sprchy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 73 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit FORMIDRA JOLLY 25 cerna. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa FORMIDRA JOLLY 25 cerna na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Solární sprchy Hanscraft, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete FORMIDRA JOLLY 25 cerna vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Solární sprchy Hanscraft, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto