Kde koupit FORMIDRA SPRING

Solární sprcha FORMIDRA SPRING: Samonosná solární sprcha Formidra Spring 25 l překvapí nejen svým luxusním italským designem, ale hlavně vysoce kvalitním zpracováním i materiály. Poskytne vám t… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • FORMIDRA SPRING Solární sprchy
Cena
16 990 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží FORMIDRA SPRING které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 16 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Solární sprcha FORMIDRA SPRING: Samonosná solární sprcha Formidra Spring 25 l překvapí nejen svým luxusním italským designem, ale hlavně vysoce kvalitním zpracováním i materiály. Poskytne vám teplou vodu zcela zdarma a navíc dodá zahradě parádní šmrnc. Nechybí jí mixér teplé a studené vody ani kohoutek pro oplach nohou. Obojí v provedení z chromu. Hliník  využitý k výrobě těla sprchy Formidra Spring je klasický velmi lehký a odolný materiál. Takže se nemusíte bát nástrah počasí či rychlých změn teploty. Sprcha odolá. Její montáž je více než snadná a zvládnete ji sami. Solární sprchu stačí připevnit k podlaze čtyřmi vruty, připojit zahradní hadici a je to. Vruty včetně hmoždinek jsou součástí balení.   Klíčové vlastnosti solární sprchy Formidra Spring 25 l Anthracite Samonosná solární sprcha v luxusním italském designu Kohoutek na oplach nohou, mixér teplé a studené vody Tělo solární sprchy Formidra Spring je vyrobeno z lehkého a odolného hliníkuOvládání, kohoutek i sprchová hlavice v chromovém provedeníJednoduchá instalace i napojení zahradní hadiceSolární sprcha Formidra využívá k ohřevu vody pouze sluneční zářeníBarevné zpracování Anthracite

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit FORMIDRA SPRING z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8588006841435 a ID 5347100
- jistota kvalitního výrobce FORMIDRA
- kategorie Solární sprchy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 104 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit FORMIDRA SPRING. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa FORMIDRA SPRING na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Solární sprchy FORMIDRA, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete FORMIDRA SPRING vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Solární sprchy FORMIDRA, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto