Kde koupit FORMIDRA SPRING 30 l modrá

Solární sprcha FORMIDRA SPRING 30 l modrá: U žádného bazénu či vířivky by neměla chybět možnost se osprchovat už jen z hygienických důvodů. Designová zahnutá sprcha FORMIDRA SPRING v modré barv… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • FORMIDRA SPRING 30 l modrá Solární sprchy
Cena
14 390 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží FORMIDRA SPRING 30 l modrá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 14 390 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Solární sprcha FORMIDRA SPRING 30 l modrá: U žádného bazénu či vířivky by neměla chybět možnost se osprchovat už jen z hygienických důvodů. Designová zahnutá sprcha FORMIDRA SPRING v modré barvě se vám bude skvěle hodit. Odolné tělo sprchy je vyrobeno z hliníku s dalšími prvky v chromu a bílé barvě. Samonosná konstrukce sprchy slouží zároveň jako zásobník na 30 litrů horké vody.Součástí sprchy je i kohoutek pro opláchnutí nohou včetně ovládacích prvků. Při umístění na slunečné místo plně využijete potenciál solárního ohřevu vody. Sprcha je vhodná i pro komerční využití, kde nejen zaujme svým designem, ale hlavně má nulové náklady na ohřev vody. Hlavní přednostiEkologický ohřev teplé vody bez nákladůHliníkové tělo s chromovanými prvkySamonosná konstrukce pojme 30 litrů teplé vodyVhodná domů k bazénu i pro komerční využitíKohoutek s ovládáním pro opláchnutí nohouSměšovač horké a studené vody

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit FORMIDRA SPRING 30 l modrá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3700691401472 a ID 4848061
- jistota kvalitního výrobce Hanscraft
- kategorie Solární sprchy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 61 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit FORMIDRA SPRING 30 l modrá. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa FORMIDRA SPRING 30 l modrá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Solární sprchy Hanscraft, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete FORMIDRA SPRING 30 l modrá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Solární sprchy Hanscraft, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto

Další výrobky ze stejné sekce
Kde koupit Solární sprchy