Kde koupit FORTUM nůžky na plech převodové, 255mm, levé

Nůžky FORTUM nůžky na plech převodové, 255mm, levé: Kvalitní převodové nůžky na plech FORTUM 255 mm jsou konstruovány pro stříhání rovně a doleva. Kované čelisti nůžek FORTUM z CrMoV oceli jsou indukčně kalené na HRC 60-62. Vroubkované ostří čelistí umožňuje  snadné a hladké stříhání a zamezuje sklouznutí. Stříhat lze pohodlně jednou rukou díky ergonomickým odolným rukojetím s automatickým rozevřením. Stříhací kapacita převodových nůžek FORTUM je 1,8 mm pro měď, 1,5 mm pro ocel a 0,9 mm pro nerezovou ocel při délce střihu 35 mm. Klíčové vlastnosti převodových nůžek na pl… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • FORTUM nůžky na plech převodové, 255mm, levé Nůžky na plech
Cena
319 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží FORTUM nůžky na plech převodové, 255mm, levé které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 319 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit FORTUM nůžky na plech převodové, 255mm, levé z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8595126964395 a ID 5494992
- jistota kvalitního výrobce Extol
- kategorie Nůžky na plech

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 126 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit FORTUM nůžky na plech převodové, 255mm, levé. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa FORTUM nůžky na plech převodové, 255mm, levé na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Nůžky na plech Extol, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete FORTUM nůžky na plech převodové, 255mm, levé vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: