Kde koupit Froté osuška s kapucí 100x100cm + bryndáček - Mráček růžová

barva: růžová, cca 100x100cm <strong>Froté osuška s kapucí Baby Nellys® + bryndáček . </strong> <br /> <br /><strong>Baby Nellys ® = česká značka - záruka kvality a spok… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Froté osuška s kapucí 100x100cm + bryndáček - Mráček růžová Vybavení a doplňky
Cena
299 Kč
Dostupnost
07.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Froté osuška s kapucí 100x100cm + bryndáček - Mráček růžová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva: růžová, cca 100x100cm <strong>Froté osuška s kapucí Baby Nellys® + bryndáček . </strong> <br /> <br /><strong>Baby Nellys ® = česká značka - záruka kvality a spokojenosti. </strong> <br /> <br /><strong>Materiál: </strong>100% bavlna. <br /> <br />Vhodné již pro novorozená miminka, velice hřejivá, měkkoučká osuška. <br /> <br /><strong>Rozměr:</strong>cca 100x100cm. <br /> <br />Součástí je froté bryndáček na zavazování ve stejné barvě a se stejným motivem. <br /> <br />1. JAKOST. <br /> <br />Certifikováno, atest, 1.jakost (zboží určené pro děti). <br /> <br />Bavlna s certifikátem EU pro ekologii textilu OKO-TEX.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Froté osuška s kapucí 100x100cm + bryndáček - Mráček růžová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309137537 a ID 95845
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 74 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Froté osuška s kapucí 100x100cm + bryndáček - Mráček růžová. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Froté osuška s kapucí 100x100cm + bryndáček - Mráček růžová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Froté osuška s kapucí 100x100cm + bryndáček - Mráček růžová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz