Kde koupit Fusák, spacáček 105x55 Velvet Winter Lux - Medvědí v mátě

barva: medvědí hlavy/máta, rozměr: cca 105x55cm, Baby Nellys <strong>Nádherný fusáček Baby Nellys ® VELVET WINTER s ozdobou umělou kožešinkou.</strong> <br /> <br />Praktické… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Fusák, spacáček 105x55 Velvet Winter Lux - Medvědí v mátě
Cena
1 489 Kč
Dostupnost
Skladem 25.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Fusák, spacáček 105x55 Velvet Winter Lux - Medvědí v mátě které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 489 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva: medvědí hlavy/máta, rozměr: cca 105x55cm, Baby Nellys <strong>Nádherný fusáček Baby Nellys ® VELVET WINTER s ozdobou umělou kožešinkou.</strong> <br /> <br />Praktické využití nejen do autosedačky, ale i do kočárku, nebo i do saní. <br />Vnější látka je na fusáčku je z nepromokavého materiálu, nepromokne a ani nepřefoukne - praktické - děťátku je teploučkou. <br />Na trhu je plno fusáku tohoto typu v kombinaci s bavlnou, ale ta bohužel nemá vlastnosti nepustit vodu a vzduch, což není dobré pro děťátko. <br /> <br /><strong>Vhodný na jaře i na podzim.</strong> <br />Fusáček má otvory na 5ti bodové zapinání do autosedačky. <br /> <br /><strong>TIP DÁREK.</strong> <br /> <br /><strong>Materiál:</strong>vnitřní velvet - měkkoučky, velmi příjemný na omak (polyester), vnější polyester - neprofoukne, nepustí vodu. <br /> <br />Zapínání dookola na zip. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> šířka cca 55cm, délka cca 105cm.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Fusák, spacáček 105x55 Velvet Winter Lux - Medvědí v mátě z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309136615 a ID 95405
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 63 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Fusák, spacáček 105x55 Velvet Winter Lux - Medvědí v mátě. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Fusák, spacáček 105x55 Velvet Winter Lux - Medvědí v mátě na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Fusák, spacáček 105x55 Velvet Winter Lux - Medvědí v mátě vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz