Kde koupit G-Lab MIDI 3 x Splitter M3S

Rozdělovač MIDI signálu. Standardní rozdělovač MIDI signálu, který kopíruje signál z konektoru MIDI in do trojice konektorů Midi thru a umožňuje tak propojit jedno Master MIDI zařízení ke trojici MIDI… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • G-Lab MIDI 3 x Splitter M3S MIDI rozhraní
Cena
1 490 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží G-Lab MIDI 3 x Splitter M3S které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 490 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Rozdělovač MIDI signálu. Standardní rozdělovač MIDI signálu, který kopíruje signál z konektoru MIDI in do trojice konektorů Midi thru a umožňuje tak propojit jedno Master MIDI zařízení ke trojici MIDI kompatibilních zařízení. MIDI 3x Spliter M3S je napájen pomocí standardního adaptéru s napětím 9V a polaritou Center Negative. Rozměry: 108 x 42 x 31 mm, hmotnost: 170 g. Barevné provedení: Black.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit G-Lab MIDI 3 x Splitter M3S z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 246185
- jistota kvalitního výrobce G-Lab
- kategorie MIDI rozhraní

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 107 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit G-Lab MIDI 3 x Splitter M3S. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa G-Lab MIDI 3 x Splitter M3S na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce MIDI rozhraní G-Lab, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete G-Lab MIDI 3 x Splitter M3S vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: