Kde koupit G-Lab MIDI 4 x Loop M4L

Zařízení pro vytvoření čtveřice efektových smyček s možností ovládání pomocí MIDI kontroleru. Midi 4x Loop je zasazen v pevném a odolném celokovovém těle a připíjí se ke efektové smyčce zesilovače nab… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • G-Lab MIDI 4 x Loop M4L MIDI rozhraní
Cena
4 090 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží G-Lab MIDI 4 x Loop M4L které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 4 090 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Zařízení pro vytvoření čtveřice efektových smyček s možností ovládání pomocí MIDI kontroleru. Midi 4x Loop je zasazen v pevném a odolném celokovovém těle a připíjí se ke efektové smyčce zesilovače nabízí čtveřici separátních smyček pro efekty. Díky konektorem pro Midi In a Midi Thru je plně kompatibilní s MIDI ovladači. Zařízení však nabízí i přímé ovládání bez MIDI pomocí tlačítek na vrchním panelu. Boční panel umožňuje přepínání mezi 16 MIDI kanály pro použití zařízení. Rozhraní se napájí pomocí 9V adaptéru.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit G-Lab MIDI 4 x Loop M4L z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 246184
- jistota kvalitního výrobce G-Lab
- kategorie MIDI rozhraní

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 128 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit G-Lab MIDI 4 x Loop M4L. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa G-Lab MIDI 4 x Loop M4L na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce MIDI rozhraní G-Lab, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete G-Lab MIDI 4 x Loop M4L vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: