Kde koupit G-mini Dívčí polodupačky Medvídek - bílo-růžové

Pohodlné polodupačky v bílém provedení s drobnými růžovými puntíčky z kolekce Medvídek zajistí vaší princezně maximální pohodlí i při celodenním nošení. Jsou vyrobené z příjemného bavlněného materiálu… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • G-mini Dívčí polodupačky Medvídek - bílo-růžové
					
				 Vybavení a doplňky
Cena
199 Kč
Dostupnost
Skladem 20.09.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží G-mini Dívčí polodupačky Medvídek - bílo-růžové které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 199 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pohodlné polodupačky v bílém provedení s drobnými růžovými puntíčky z kolekce Medvídek zajistí vaší princezně maximální pohodlí i při celodenním nošení. Jsou vyrobené z příjemného bavlněného materiálu. Polodupačky mají: pohodlný střih pružný pas ťapky s medvídkem Materiál: 100% bavlna Při praní se vždy řiďte pokyny uvedenými na štítku výrobce!

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit G-mini Dívčí polodupačky Medvídek - bílo-růžové z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8592946724437 a ID 14420792
- jistota kvalitního výrobce G-mini
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 109 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit G-mini Dívčí polodupačky Medvídek - bílo-růžové . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa G-mini Dívčí polodupačky Medvídek - bílo-růžové na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky G-mini, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete G-mini Dívčí polodupačky Medvídek - bílo-růžové vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky G-mini, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz