Kde koupit G-mini Dívčí set 3 párů ponožek - barevný

Sada kojeneckých ponožek pro nejmenší s motivem srdíček. Krásné barevné provedení: růžová, fialová a žlutá barva. Pružný materiál poskytne komfortní nošení po celou dobu. Materiál: 75% bavlna, 23% po… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • G-mini Dívčí set 3 párů ponožek - barevný
					
				 Dětské ponožky a podkolenky
Cena
59 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží G-mini Dívčí set 3 párů ponožek - barevný které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 59 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Sada kojeneckých ponožek pro nejmenší s motivem srdíček. Krásné barevné provedení: růžová, fialová a žlutá barva. Pružný materiál poskytne komfortní nošení po celou dobu. Materiál: 75% bavlna, 23% polyester, 2% elastan.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit G-mini Dívčí set 3 párů ponožek - barevný z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596039930354 a ID 443604
- jistota kvalitního výrobce G-mini
- kategorie Dětské ponožky a podkolenky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 85 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit G-mini Dívčí set 3 párů ponožek - barevný . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa G-mini Dívčí set 3 párů ponožek - barevný na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské ponožky a podkolenky G-mini, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete G-mini Dívčí set 3 párů ponožek - barevný vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské ponožky a podkolenky G-mini, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz