Kde koupit G-mini Lehátko do do vany Krteček - zelené

G-mini sedátko/lehátko do vany Classic plastové s oblíbeným dětským motivem Krtečka. Hygienicky testováno. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • G-mini Lehátko do do vany Krteček - zelené
					
				 Koupací lehátka
Cena
169 Kč
Dostupnost
Skladem 17.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží G-mini Lehátko do do vany Krteček - zelené které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 169 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

G-mini sedátko/lehátko do vany Classic plastové s oblíbeným dětským motivem Krtečka. Hygienicky testováno.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit G-mini Lehátko do do vany Krteček - zelené z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8591942993809 a ID 130518
- jistota kvalitního výrobce G-mini
- kategorie Koupací lehátka

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 85 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit G-mini Lehátko do do vany Krteček - zelené . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa G-mini Lehátko do do vany Krteček - zelené na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Koupací lehátka G-mini, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete G-mini Lehátko do do vany Krteček - zelené vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Koupací lehátka G-mini, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz