Kde koupit G-mini Vanička Krteček 84 cm - modrá

Dětská vanička Classic s oblíbeným motivem Krtečka, rozměr 84 cm. Vanička je nezbytnou součástí dětské výbavy pro miminka. Hygienicky testováno. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • G-mini Vanička Krteček 84 cm - modrá
					
				 Vaničky a kyblíky
Cena
289 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží G-mini Vanička Krteček 84 cm - modrá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 289 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dětská vanička Classic s oblíbeným motivem Krtečka, rozměr 84 cm. Vanička je nezbytnou součástí dětské výbavy pro miminka. Hygienicky testováno.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit G-mini Vanička Krteček 84 cm - modrá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8591942993953 a ID 129997
- jistota kvalitního výrobce G-mini
- kategorie Vaničky a kyblíky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 112 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit G-mini Vanička Krteček 84 cm - modrá . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa G-mini Vanička Krteček 84 cm - modrá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vaničky a kyblíky G-mini, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete G-mini Vanička Krteček 84 cm - modrá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vaničky a kyblíky G-mini, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz