Kde koupit GEKO Sada závitníků na trubky, 3 očka

Sada GEKO Sada závitníků na trubky, 3 očka: Sada závitníků na trubky od společnosti GEKO se skvěle hodí nejen do průmyslu, ale určitě najde využití také v domácí dílně. Sada obsahuje celkem 6 d… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • GEKO Sada závitníků na trubky, 3 očka Závitníky
Cena
803 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží GEKO Sada závitníků na trubky, 3 očka které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 803 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Sada GEKO Sada závitníků na trubky, 3 očka: Sada závitníků na trubky od společnosti GEKO se skvěle hodí nejen do průmyslu, ale určitě najde využití také v domácí dílně. Sada obsahuje celkem 6 dílů a samotná očka mají průměry 38 mm a 50 mm. Kompletní GEKO sada závitníků na trubky je uložena v praktickém, pohodlném a lehce přenositelném kufříku, vážícím 7,5 kg.  Hlavní přednosti GEKO sady závitníků na trubky - 3 očkaSada závitníků na trubky najde využití nejen v průmysluPrůměry oček jsou 38 mm a 50 mmKompletní sada obsahující 6 dílů váží 7,5 kg a je dodávána v praktickém kufříku

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit GEKO Sada závitníků na trubky, 3 očka z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5901477104152 a ID 5268584
- jistota kvalitního výrobce GEKO
- kategorie Závitníky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 58 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit GEKO Sada závitníků na trubky, 3 očka. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa GEKO Sada závitníků na trubky, 3 očka na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Závitníky GEKO, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete GEKO Sada závitníků na trubky, 3 očka vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Další výrobky ze stejné sekce
Kde koupit Závitníky