Kde koupit Gelati Dívčí sada 3ks body Sweet Cherry - barevná

Okouzlující sada body s drobným potiskem, vykouzlí vaší holčičce úsměv od ucha k uchu. Jsou vyrobena z příjemného bavlněného materiálu s příměsí elastanu. Body mají: kulatý výstřih krátké rukávy  pra… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Gelati Dívčí sada 3ks body Sweet Cherry - barevná
					
				 Dětské body s krátkým rukávem
Cena
299 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Gelati Dívčí sada 3ks body Sweet Cherry - barevná které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Okouzlující sada body s drobným potiskem, vykouzlí vaší holčičce úsměv od ucha k uchu. Jsou vyrobena z příjemného bavlněného materiálu s příměsí elastanu. Body mají: kulatý výstřih krátké rukávy  praktické zapínání na patentky mezi nožičkami pro snazší oblékání a přebalování Materiál: 95% bavlna 5% elastan Při praní se vždy řiďte pokyny uvedenými na štítku výrobce!

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Gelati Dívčí sada 3ks body Sweet Cherry - barevná z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4042494201545 a ID 3153479
- jistota kvalitního výrobce Gelati
- kategorie Dětské body s krátkým rukávem

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 116 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Gelati Dívčí sada 3ks body Sweet Cherry - barevná . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Gelati Dívčí sada 3ks body Sweet Cherry - barevná na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské body s krátkým rukávem Gelati, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Gelati Dívčí sada 3ks body Sweet Cherry - barevná vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské body s krátkým rukávem Gelati, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz