Kde koupit Gibraltar 5707 Hi-Hat Stand

Středně těžký stojan na Hi-Hat s dvojitými nohama, poskytuje výbornou stabilitu, výškově nastavitelný, kulaté gumové zakončení nohou. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Gibraltar 5707 Hi-Hat Stand Stojany
Cena
2 090 Kč
Dostupnost
Skladem 01.06.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Gibraltar 5707 Hi-Hat Stand které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 090 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Středně těžký stojan na Hi-Hat s dvojitými nohama, poskytuje výbornou stabilitu, výškově nastavitelný, kulaté gumové zakončení nohou.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Gibraltar 5707 Hi-Hat Stand z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 210363
- jistota kvalitního výrobce Gibraltar
- kategorie Stojany

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 87 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Gibraltar 5707 Hi-Hat Stand. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Gibraltar 5707 Hi-Hat Stand na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Stojany Gibraltar, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Gibraltar 5707 Hi-Hat Stand vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: