Kde koupit Gibraltar 6706EX Heavy Double Braced Snare Stand

Stojan na snare ze série 6000 s vyšší konstrukcí. Stojan disponuje nohama s dvojitým žebrováním a gumovým ukončením nohou do trojnožky, které dodávají stojanu výbornou stabilitu. Stojan je výškově nas… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Gibraltar 6706EX Heavy Double Braced Snare Stand Stojany pro Snare bubínek
Cena
2 790 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Gibraltar 6706EX Heavy Double Braced Snare Stand které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 790 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Stojan na snare ze série 6000 s vyšší konstrukcí. Stojan disponuje nohama s dvojitým žebrováním a gumovým ukončením nohou do trojnožky, které dodávají stojanu výbornou stabilitu. Stojan je výškově nastavitelný a disponuje paměťovým zámkem a ABS systémem pro zamezení styku kovu na kov. Vyrobeno v chromovém provedení

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Gibraltar 6706EX Heavy Double Braced Snare Stand z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 217309
- jistota kvalitního výrobce Gibraltar
- kategorie Stojany pro Snare bubínek

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 114 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Gibraltar 6706EX Heavy Double Braced Snare Stand. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Gibraltar 6706EX Heavy Double Braced Snare Stand na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Stojany pro Snare bubínek Gibraltar, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Gibraltar 6706EX Heavy Double Braced Snare Stand vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: