Kde koupit Gibraltar 6713E HD Double Braced Electronics Mounting Stand

Robustní stojan ze série 6000 vhodný pro hybridní E-kit set ups, s nohama do trojnožky a dvojitým, vyztuženým žebrováním nohou. Stojan disponuje paměťovým zámkem, bezproblémovým nastavením výšky a gum… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Gibraltar 6713E HD Double Braced Electronics Mounting Stand Stojany pro Tom-Tomy
Cena
2 290 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Gibraltar 6713E HD Double Braced Electronics Mounting Stand které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 290 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Robustní stojan ze série 6000 vhodný pro hybridní E-kit set ups, s nohama do trojnožky a dvojitým, vyztuženým žebrováním nohou. Stojan disponuje paměťovým zámkem, bezproblémovým nastavením výšky a gumovými protiskluzovými konci pro lepší stabilitu. Systém uchycení obsahuje 360°, nastavitelný systém, díky kterému můžete umístit svůj modul přesně do polohy, která vám vyhovuje. E modul není součástí balení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Gibraltar 6713E HD Double Braced Electronics Mounting Stand z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 217331
- jistota kvalitního výrobce Gibraltar
- kategorie Stojany pro Tom-Tomy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 91 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Gibraltar 6713E HD Double Braced Electronics Mounting Stand. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Gibraltar 6713E HD Double Braced Electronics Mounting Stand na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Stojany pro Tom-Tomy Gibraltar, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Gibraltar 6713E HD Double Braced Electronics Mounting Stand vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: