Kde koupit Gibraltar 9707ML-LD Hi Hat Stand Liquid Drive

Hi-Hat stojan ze série 9000 disponující pohyblivou základnou, nohama do trojnožky pro lepší stabilitu, nastavitelnou úrovní tahu a Liquid Drive převodem pro vyrovnaný pocit odporu při stlačení pedálu… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Gibraltar 9707ML-LD Hi Hat Stand Liquid Drive Stojany
Cena
4 990 Kč
Dostupnost
Skladem 03.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Gibraltar 9707ML-LD Hi Hat Stand Liquid Drive které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 4 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Hi-Hat stojan ze série 9000 disponující pohyblivou základnou, nohama do trojnožky pro lepší stabilitu, nastavitelnou úrovní tahu a Liquid Drive převodem pro vyrovnaný pocit odporu při stlačení pedálu. Stojan je výškově nastavitelný od 74 až po 94 cm. Držák činelu Quick Release. Vyroben v chromovém provedení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Gibraltar 9707ML-LD Hi Hat Stand Liquid Drive z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 217304
- jistota kvalitního výrobce Gibraltar
- kategorie Stojany

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 77 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Gibraltar 9707ML-LD Hi Hat Stand Liquid Drive. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Gibraltar 9707ML-LD Hi Hat Stand Liquid Drive na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Stojany Gibraltar, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Gibraltar 9707ML-LD Hi Hat Stand Liquid Drive vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: