Kde koupit Gibraltar SC-GVSTO Vintage Slingerland Style Throw Off

Pohyblivá část mechaniky struníku snare drum s 3 bodovým uchycením a vintage vzhledem. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Gibraltar SC-GVSTO Vintage Slingerland Style Throw Off Ostatní příslušenství k bicím
Cena
690 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Gibraltar SC-GVSTO Vintage Slingerland Style Throw Off které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 690 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pohyblivá část mechaniky struníku snare drum s 3 bodovým uchycením a vintage vzhledem.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Gibraltar SC-GVSTO Vintage Slingerland Style Throw Off z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 217341
- jistota kvalitního výrobce Gibraltar
- kategorie Ostatní příslušenství k bicím

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 89 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Gibraltar SC-GVSTO Vintage Slingerland Style Throw Off. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Gibraltar SC-GVSTO Vintage Slingerland Style Throw Off na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ostatní příslušenství k bicím Gibraltar, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Gibraltar SC-GVSTO Vintage Slingerland Style Throw Off vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: