Kde koupit Gotoh SG381 07 L6 Gold

Ladící mechanika na elektrickou a akustickou kytaru, uzavřená, samostatně 6 kolíků pro praváckou kytaru - gold Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Gotoh SG381 07 L6 Gold Ladící mechaniky
Cena
1 490 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Gotoh SG381 07 L6 Gold které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 490 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Ladící mechanika na elektrickou a akustickou kytaru, uzavřená, samostatně 6 kolíků pro praváckou kytaru - gold

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Gotoh SG381 07 L6 Gold z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 223801
- jistota kvalitního výrobce Gotoh
- kategorie Ladící mechaniky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 69 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Gotoh SG381 07 L6 Gold. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Gotoh SG381 07 L6 Gold na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Ladící mechaniky Gotoh, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Gotoh SG381 07 L6 Gold vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: