Kde koupit Gumové mořské zvířátka do vody - 5ks v balení

Hencz, 0m+, 5ks v balení <strong>Gumová mořská zvířátka do vody - Hencz .</strong> <br /> <br />Ideální hračka v pestých barvách pro dětičky již od narození.. Dítě je může ž… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Gumové mořské zvířátka do vody - 5ks v balení Vybavení a doplňky
Cena
107 Kč
Dostupnost
Skladem 28.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Gumové mořské zvířátka do vody - 5ks v balení které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 107 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Hencz, 0m+, 5ks v balení <strong>Gumová mořská zvířátka do vody - Hencz .</strong> <br /> <br />Ideální hračka v pestých barvách pro dětičky již od narození.. Dítě je může žužlat,mačkat a tím si zlepšuje motoriku, rozvíji koordinaci očí a rukou. <br /> <br />Můžete dítku s klidným svědomím zvířátka dát na hraní do vany, či do bazénku, kde se s nimi dokonale pobaví a zasměje. U větších dětiček pak lze zkoušet například rozeznávání barviček nebo názvy zvířátek. <br /> <br />Hračky Mom´s Care značky Hencz Toys, mají detailní propracování a originální design. <br /> <br /><strong>Bez BPA, BEZ ftalátů</strong> <br /><strong> Materiál: </strong> měkčené PVC <br /><strong>Balení obsahuje: </strong> 5 ks náhodně vybraných rybiček <br /> <br />Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobena v EU. <br /> <br /> <br /><Strong>Upozornění: </Strong> <br />Výrobce může obměňovat barvy na některých částech hračky.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Gumové mořské zvířátka do vody - 5ks v balení z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5907784468369 a ID 96154
- jistota kvalitního výrobce Hencz Toys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 86 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Gumové mořské zvířátka do vody - 5ks v balení. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Gumové mořské zvířátka do vody - 5ks v balení na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Hencz Toys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Gumové mořské zvířátka do vody - 5ks v balení vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Hencz Toys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz