Kde koupit Gumové zvířátka do vody - veselé žabičky, 3ks v balení

Hencz, 0m+, 3ks v balení <strong>Gumová zvířátka do vody - Hencz .</strong> <br /> <br />Ideální hračka v pestých barvách pro dětičky již od narození.. Dítě je může žužlat,m… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Gumové zvířátka do vody - veselé žabičky, 3ks v balení Vybavení a doplňky
Cena
116 Kč
Dostupnost
Skladem 25.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Gumové zvířátka do vody - veselé žabičky, 3ks v balení které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 116 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Hencz, 0m+, 3ks v balení <strong>Gumová zvířátka do vody - Hencz .</strong> <br /> <br />Ideální hračka v pestých barvách pro dětičky již od narození.. Dítě je může žužlat,mačkat a tím si zlepšuje motoriku, rozvíji koordinaci očí a rukou. <br /> <br />Můžete dítku s klidným svědomím zvířátka dát na hraní do vany, či do bazénku, kde se s nimi dokonale pobaví a zasměje. <br /> <br />Hračky Mom´s Care značky Hencz Toys, mají detailní propracování a originální design. <br /> <br /><strong>Bez BPA, BEZ ftalátů</strong> <br /><strong> Materiál: </strong> měkčené PVC <br /><strong>Balení obsahuje: </strong> 3 ks <br /> <br />Atest CE - bezpečná hračka. Vyrobena v EU. <br /> <br /> <br /><Strong>Upozornění: </Strong> <br />Výrobce může obměňovat barvy na některých částech hračky.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Gumové zvířátka do vody - veselé žabičky, 3ks v balení z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5907784468734 a ID 96155
- jistota kvalitního výrobce Hencz Toys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 116 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Gumové zvířátka do vody - veselé žabičky, 3ks v balení. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Gumové zvířátka do vody - veselé žabičky, 3ks v balení na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Hencz Toys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Gumové zvířátka do vody - veselé žabičky, 3ks v balení vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Hencz Toys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz