Kde koupit Hamánek Jablečná nápoj s fenyklem 500ml

Vedle kvalitní stravy je pro vaše dítě důležitý také správný a dostatečný pitný režim. V prvních měsících života je pro dítě plnohodnotným zdrojem tekutin mateřské mléko či umělá kojenecká strava. Pře… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Hamánek Jablečná nápoj s fenyklem 500ml
					
				 Štávy a minerální vody
Cena
35 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Hamánek Jablečná nápoj s fenyklem 500ml které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 35 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Vedle kvalitní stravy je pro vaše dítě důležitý také správný a dostatečný pitný režim. V prvních měsících života je pro dítě plnohodnotným zdrojem tekutin mateřské mléko či umělá kojenecká strava. Přesto mohou mít některé děti, zvláště v letním období či v období nemoci, zvýšenou potřebu pitného režimu. Vhodné jsou kupříkladu speciální kojenecké nápoje, nejlépe samozřejmě ty bez přidaného cukru. V případě potřeby je možné je ředit kojeneckou vodou. Kojenecké nápoje mohou obsahovat usazeniny a kousky, které jsou znakem přirozeného charakteru výrobku a nejsou tedy na závadu. Před upotřebením je proto dobré obsah nápoje řádně protřepat. Kojenecký nápoj na ovocném základě. Od dokončeného 4. měsíce. Neobsahuje bílkovinu kravského mléka ani laktózu, lepek, umělá barviva ani přidaný cukr. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Průměrné výživové údaje na 100 ml výrobku: energetická hodnota (kJ) 79 energetická hodnota (kcal) 18,5 tuky (g) 0,01 z toho nasycené mastné kyseliny (g) < 0,01 sacharidy (g) 4,5 z toho cukry (g) 4,3 bílkoviny (g) 0,01 sůl (g) 0,005 vitamin C (mg) 25,0 Obsah vitaminu C na 100 ml výrobku představuje 100 % referenční hodnoty pro kojence .

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Hamánek Jablečná nápoj s fenyklem 500ml z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8595139771607 a ID 165943
- jistota kvalitního výrobce Hamánek
- kategorie Štávy a minerální vody

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 134 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Hamánek Jablečná nápoj s fenyklem 500ml . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Hamánek Jablečná nápoj s fenyklem 500ml na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Štávy a minerální vody Hamánek, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Hamánek Jablečná nápoj s fenyklem 500ml vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Štávy a minerální vody Hamánek, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz