Kde koupit Hamax Cyklosedačka Siesta s uzamykatelným zámkem - šedo-oranžová

Samonosná polohovací sedačka HAMAX Siesta s uzamykatelným zámkem nosných tyčí (tyče nelze bez odemčení upínacího zámku vyjmout). Zadní montáž sedačky bez nutnosti použití nosiče. pro děti od 9 měsíc… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Hamax Cyklosedačka Siesta s uzamykatelným zámkem - šedo-oranžová
					
				 Dětské cyklosedačky
Cena
2 699 Kč
Dostupnost
Skladem 16.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Hamax Cyklosedačka Siesta s uzamykatelným zámkem - šedo-oranžová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 699 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Samonosná polohovací sedačka HAMAX Siesta s uzamykatelným zámkem nosných tyčí (tyče nelze bez odemčení upínacího zámku vyjmout). Zadní montáž sedačky bez nutnosti použití nosiče. pro děti od 9 měsíců (dítě musí umět samo sedět) do 22 kg výškově stavitelné kryté opěrky nohou - ochrana nohou před výpletem kola inovovaný systém upínacích popruhů, který zaručuje větší bezpečnost dítěte v sedačce možnost sklopení sedačky dozadu až o 20° - opěradlo sedačky s prolisem pro helmu pro jízdní kola s průměrem trubky rámu 28 - 40 mm certifikace podle evropské normy EN 14344

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Hamax Cyklosedačka Siesta s uzamykatelným zámkem - šedo-oranžová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 7029775525023 a ID 389220
- jistota kvalitního výrobce Hamax
- kategorie Dětské cyklosedačky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 126 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Hamax Cyklosedačka Siesta s uzamykatelným zámkem - šedo-oranžová . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Hamax Cyklosedačka Siesta s uzamykatelným zámkem - šedo-oranžová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské cyklosedačky Hamax, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Hamax Cyklosedačka Siesta s uzamykatelným zámkem - šedo-oranžová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské cyklosedačky Hamax, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz