Kde koupit Hamax HX příslušenství - Kryt na cyklosedačku

Hamax Kryt na cyklosedačku chrání před deštěm a prachem. Ideální také na sezónní uskladnění.   Specifikace: Materiál: vodě odolný polyester, podlepené švy. Nepromokavý. Ideální na uskladnění sedačky… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Hamax HX příslušenství - Kryt na cyklosedačku
					
				 Dětské cyklosedačky
Cena
499 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Hamax HX příslušenství - Kryt na cyklosedačku které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 499 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Hamax Kryt na cyklosedačku chrání před deštěm a prachem. Ideální také na sezónní uskladnění.   Specifikace: Materiál: vodě odolný polyester, podlepené švy. Nepromokavý. Ideální na uskladnění sedačky. Ochrání proti dešti a prachu.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Hamax HX příslušenství - Kryt na cyklosedačku z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 7029775900103 a ID 389244
- jistota kvalitního výrobce Hamax
- kategorie Dětské cyklosedačky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 126 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Hamax HX příslušenství - Kryt na cyklosedačku . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Hamax HX příslušenství - Kryt na cyklosedačku na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské cyklosedačky Hamax, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Hamax HX příslušenství - Kryt na cyklosedačku vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské cyklosedačky Hamax, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz