Kde koupit Hamé EXTRA JAM Borůvka 340g

Nová řada EXTRA Jamů vyniká vysokým podílem ovoce. V každém EXTRA Jamu je obsaženo minimálně 45 % ovoce. Průměrné výživové údaje na 100 g výrobku: energetická hodnota 893 kJ energetická hodnota 210 kc… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Hamé EXTRA JAM Borůvka 340g
					
				 Svačinky
Cena
50 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Hamé EXTRA JAM Borůvka 340g které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 50 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nová řada EXTRA Jamů vyniká vysokým podílem ovoce. V každém EXTRA Jamu je obsaženo minimálně 45 % ovoce. Průměrné výživové údaje na 100 g výrobku: energetická hodnota 893 kJ energetická hodnota 210 kcal tuky 0,1 g z toho nasycené mastné kyseliny 0 g sacharidy 52,0 g z toho cukry 51,3 g bílkoviny 0,2 g sůl 0 g

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Hamé EXTRA JAM Borůvka 340g z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8595139768737 a ID 166779
- jistota kvalitního výrobce Hamé
- kategorie Svačinky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 110 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Hamé EXTRA JAM Borůvka 340g . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Hamé EXTRA JAM Borůvka 340g na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Svačinky Hamé, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Hamé EXTRA JAM Borůvka 340g vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Svačinky Hamé, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz