Kde koupit Hamé EXTRA JAM Lesní směs 340g

Nová řada EXTRA Jamů vyniká vysokým podílem ovoce. V každém EXTRA Jamu je obsaženo minimálně 45 % ovoce. Průměrné výživové údaje na 100 g výrobku: energetická hodnota 894 kJ energetická hodnota 210 k… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Hamé EXTRA JAM Lesní směs 340g
					
				 Svačinky
Cena
50 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Hamé EXTRA JAM Lesní směs 340g které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 50 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nová řada EXTRA Jamů vyniká vysokým podílem ovoce. V každém EXTRA Jamu je obsaženo minimálně 45 % ovoce. Průměrné výživové údaje na 100 g výrobku: energetická hodnota 894 kJ energetická hodnota 210 kcal tuky 0,3 g z toho nasycené mastné kyseliny 0 g sacharidy 51,4 g z toho cukry 50,1 g bílkoviny 0,4 g sůl 0 g

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Hamé EXTRA JAM Lesní směs 340g z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8595139768768 a ID 166815
- jistota kvalitního výrobce Hamé
- kategorie Svačinky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 60 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Hamé EXTRA JAM Lesní směs 340g . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Hamé EXTRA JAM Lesní směs 340g na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Svačinky Hamé, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Hamé EXTRA JAM Lesní směs 340g vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Svačinky Hamé, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz

Další výrobky ze stejné sekce
Kde koupit Svačinky