Kde koupit Hamé Hot Fruits s jahodami 150g

Sterilovaná ovocná příloha. Ve 100 g výrobku je obsaženo 29,8 g přírodních sladidel. Pro výrobu 100 g hotového výrobku bylo použito 55 g ovoce. Minimální trvanlivost do: data uvedeného ve spodním číse… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Hamé Hot Fruits s jahodami 150g
					
				 Speciality
Cena
30 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Hamé Hot Fruits s jahodami 150g které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 30 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Sterilovaná ovocná příloha. Ve 100 g výrobku je obsaženo 29,8 g přírodních sladidel. Pro výrobu 100 g hotového výrobku bylo použito 55 g ovoce. Minimální trvanlivost do: data uvedeného ve spodním číselném řádku údaje na obalu. Skladujte v suchu při teplotě 0-28 oC. Nevystavujte přímému slunečnímu záření. Po otevření skladujte v chladničce do 10 °C a spotřebujte do 3 dnů. Průměrné výživové údaje na 100 g výrobku: energetická hodnota 522 kJ energetická hodnota 123 kcal tuky 0,2 g z toho nasycené mastné kyseliny 0 g sacharidy 29,8 g z toho cukry 26,2 g bílkoviny 0,4 g sůl 0 g

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Hamé Hot Fruits s jahodami 150g z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8595139780326 a ID 166877
- jistota kvalitního výrobce Hamé
- kategorie Speciality

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 46 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Hamé Hot Fruits s jahodami 150g . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Hamé Hot Fruits s jahodami 150g na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Speciality Hamé, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Hamé Hot Fruits s jahodami 150g vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Speciality Hamé, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz