Kde koupit Hami hrozny s voňavou meduňkou 300ml

Malí objevitelé v zápalu hry často zapomínají na pitný režim. Hami nápoj Hrozny s voňavou meduňkou je nachystaný v lahvičce k okamžitému podávání, takže stačí kdykoli otevřít a doplnit tekutiny na dal… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Hami hrozny s voňavou meduňkou 300ml
					
				 Štávy a minerální vody
Cena
29 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Hami hrozny s voňavou meduňkou 300ml které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 29 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Malí objevitelé v zápalu hry často zapomínají na pitný režim. Hami nápoj Hrozny s voňavou meduňkou je nachystaný v lahvičce k okamžitému podávání, takže stačí kdykoli otevřít a doplnit tekutiny na další průzkumnou misi. Skvělou chuť tvoří voňavá meduňka, heřmánek a hroznová šťáva z vysoce kvalitního ovoce. Nápoj obsahuje vitamin C a je 100% bez konzervantů a umělých barviv jak udává zákon o všech ostatních produktech s věkovým určením, a navíc obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukr.  Složení: voda, hroznová šťáva z koncentrátu (45,1 %), extrakt z meduňky (0,05 %), vitamín C, extrakt z heřmánku (0,015 %).

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Hami hrozny s voňavou meduňkou 300ml z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8591119752703 a ID 166758
- jistota kvalitního výrobce Hami
- kategorie Štávy a minerální vody

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 93 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Hami hrozny s voňavou meduňkou 300ml . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Hami hrozny s voňavou meduňkou 300ml na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Štávy a minerální vody Hami, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Hami hrozny s voňavou meduňkou 300ml vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Štávy a minerální vody Hami, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz