Kde koupit Hami Keksíky 180g

Obilné křupavé sušenky Hami Keksíky jsou vyrobené ze 6 druhů obilovin a obsahují vápník, železo a vitamíny skupiny B. Pro svou lahodnou chuť a lehkou stravitelnost jsou Hami Keksíky ideální jako dopln… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Hami Keksíky 180g
					
				 Sušenky
Cena
44 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Hami Keksíky 180g které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 44 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Obilné křupavé sušenky Hami Keksíky jsou vyrobené ze 6 druhů obilovin a obsahují vápník, železo a vitamíny skupiny B. Pro svou lahodnou chuť a lehkou stravitelnost jsou Hami Keksíky ideální jako doplněk snídaně nebo svačinky. Tvarem a velikostí jsou speciálně uzpůsobeny do malých dětských ručiček a v ústech se snadno rozpouští. ze 6 druhů obilovin s vápníkem, železem a vitamíny skupiny B snadno se rozpouští Složení ve 100g výrobku: obilné mouky 59,1% (pšenice, kukuřice, oves, ječmen, žito, rýže), cukr, sušené odtučněné mléko, palmový olej, kypřící látky (hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan amonný), uhličitan vápenatý, sůl, aromata, dextróza, mléčnan železnatý, směs vitamínů (niacin, D-pantothenát vápenatý, vit.B1, B6, B2). Návod na použití: Při konzumaci sušenek nenechte dítě nikdy bez dozoru, nebezpečí zaskočení kousků! Již od prvního zoubku pravidelně pečujte o chrup dítěte – přispějete tak k jeho ochraně před zubním kazem. Receptura odpovídá požadavkům České pediatrické společnosti. Obilný příkrm určený pro kojence a malé deti od ukonč. 6. měsíce. Potravina pro zvláštní výživu. Způsob použití a další info na obalech a webových stránkách www.klub-maminek.cz.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Hami Keksíky 180g z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8590340142499 a ID 172389
- jistota kvalitního výrobce Hami
- kategorie Sušenky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 49 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Hami Keksíky 180g . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Hami Keksíky 180g na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Sušenky Hami, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Hami Keksíky 180g vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Sušenky Hami, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz