Kde koupit Hami mléčná kaše krupicová s příchutí vanilky 225g

Hami kaše krupicová s příchutí vanilky se výborně hodí pro zasycení malého bříška. Je vyrobena z pšeničné krupice speciálně upravené tak, aby byla lépe stravitelná pro kojence a netlačila v bříšku. Po… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Hami mléčná kaše krupicová s příchutí vanilky 225g
					
				 Mléčné kaše
Cena
65 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Hami mléčná kaše krupicová s příchutí vanilky 225g které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 65 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Hami kaše krupicová s příchutí vanilky se výborně hodí pro zasycení malého bříška. Je vyrobena z pšeničné krupice speciálně upravené tak, aby byla lépe stravitelná pro kojence a netlačila v bříšku. Pokračovací kojenecké mléko v kaši je plné potřebných bílkovin, vitaminů a minerálů. Díky jemné vanilkové příchuti kaše skvěle chutná a voní. Obsahuje lepek.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Hami mléčná kaše krupicová s příchutí vanilky 225g z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8590340128356 a ID 172397
- jistota kvalitního výrobce Hami
- kategorie Mléčné kaše

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 63 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Hami mléčná kaše krupicová s příchutí vanilky 225g . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Hami mléčná kaše krupicová s příchutí vanilky 225g na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Mléčné kaše Hami, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Hami mléčná kaše krupicová s příchutí vanilky 225g vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Mléčné kaše Hami, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz