Kde koupit Hami první lžička mrkev 6x125g

Pro ty nejmenší ve věku od ukončeného 4. měsíce jako první příkrm nejlépe vyhovuje jemné pyré z jednodruhové zeleniny. Právě mrkvička je nejoblíbenější první příkrm maminek pro svou výbornou chuť. Zač… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Hami první lžička mrkev 6x125g
					
				 Zeleninové příkrmy
Cena
149 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Hami první lžička mrkev 6x125g které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 149 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pro ty nejmenší ve věku od ukončeného 4. měsíce jako první příkrm nejlépe vyhovuje jemné pyré z jednodruhové zeleniny. Právě mrkvička je nejoblíbenější první příkrm maminek pro svou výbornou chuť. Začněte nejprve s jednou lžičkou, postupně zvyšujte množství a přidávejte nové druhy zeleniny, později i první masíčko. hutnou mrkvičku do této dobroty jsme pečlivě vypěstovali už od semínka. Poté jsme ji šetrně povařili v páře, aby si zachovala svou chuť a vitamíny. A teď se pro vaše miminko stává první ochutnávkou velkého světa. Vstříc upatlaným prstíkům! Příkrm je vyroben ze surovin vysoké kvality, je s nízkým obsahem sodíku (neobsahuje přidanou sůl) a 100% bez konzervantů tak jako veškerá kojenecká a dětská výživa dle zákona. 100% bez konzervantů dle zákona bez přidané soli zelenina vařená v páře bez lepku Složení ve 100 g výrobku: mrkev 90 %, voda.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Hami první lžička mrkev 6x125g z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5900852003059 a ID 166565
- jistota kvalitního výrobce Hami
- kategorie Zeleninové příkrmy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 126 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Hami první lžička mrkev 6x125g . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Hami první lžička mrkev 6x125g na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Zeleninové příkrmy Hami, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Hami první lžička mrkev 6x125g vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Zeleninové příkrmy Hami, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz