Kde koupit Handy Toy Fotbalová branka 182 x 122 x 61 cm

Fotbalová branka zajistí skvělé sportovní zážitky na zahradě, louce, hřišti nebo ve vnitřních prostorech. Vhodná pro všechny povrchy. Konstrukce je složena z několika částí. Lze ji tedy snadno uskladn… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Handy Toy Fotbalová branka 182 x 122 x 61 cm
					
				 Venkovní hry
Cena
689 Kč
Dostupnost
Skladem 17.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Handy Toy Fotbalová branka 182 x 122 x 61 cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 689 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Fotbalová branka zajistí skvělé sportovní zážitky na zahradě, louce, hřišti nebo ve vnitřních prostorech. Vhodná pro všechny povrchy. Konstrukce je složena z několika částí. Lze ji tedy snadno uskladnit. Stabilita zaručuje bezpečné použití. Branka je ideální pro domácí a rekreační použití při hře fotbalu či hokeji. materiál: kov rozměry: 182×122×61 cm hmotnost: 3 kg doporučený věk: od 3 let

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Handy Toy Fotbalová branka 182 x 122 x 61 cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8594166095793 a ID 833505
- jistota kvalitního výrobce Handy Toy
- kategorie Venkovní hry

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 77 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Handy Toy Fotbalová branka 182 x 122 x 61 cm . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Handy Toy Fotbalová branka 182 x 122 x 61 cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Venkovní hry Handy Toy, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Handy Toy Fotbalová branka 182 x 122 x 61 cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Venkovní hry Handy Toy, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz