Kde koupit Handy Toy Fotbalové branky na zahradu - 2 ks

Na zahradě je možné si hrát různými způsoby. Pokud máte rádi fotbal, díky dvěma brankám si ho můžete se svým kamarádem zahrát nejen na zahradě, ale opravdu kdekoliv. Rozměry branky jsou 78×56×45 cm. … Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Handy Toy Fotbalové branky na zahradu - 2 ks
					
				 Venkovní hry
Cena
649 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Handy Toy Fotbalové branky na zahradu - 2 ks které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 649 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Na zahradě je možné si hrát různými způsoby. Pokud máte rádi fotbal, díky dvěma brankám si ho můžete se svým kamarádem zahrát nejen na zahradě, ale opravdu kdekoliv. Rozměry branky jsou 78×56×45 cm. Branku lze využít dvěma způsoby, kdy je prostor pro střelu buď menší, nebo větší. Balení obsahuje dva kusy. Materiál: kov. Doporučený věk: od 3 let.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Handy Toy Fotbalové branky na zahradu - 2 ks z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8594166091481 a ID 833511
- jistota kvalitního výrobce Handy Toy
- kategorie Venkovní hry

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 68 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Handy Toy Fotbalové branky na zahradu - 2 ks . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Handy Toy Fotbalové branky na zahradu - 2 ks na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Venkovní hry Handy Toy, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Handy Toy Fotbalové branky na zahradu - 2 ks vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Venkovní hry Handy Toy, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz