Kde koupit Hannah Dívčí vesta Lety Lite JR - růžovo-červená

Skvělá softshellová vesta s membránou Resstex potěší všechny aktivní děti. Je vyrobena z nepromokavého materiálu, který neprofoukne. Vesta má pohodlný střih, límec, dvě zipové kapsy a zapínání na zip… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Hannah Dívčí vesta Lety Lite JR - růžovo-červená
					
				 Dětské vesty
Cena
499 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Hannah Dívčí vesta Lety Lite JR - růžovo-červená které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 499 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Skvělá softshellová vesta s membránou Resstex potěší všechny aktivní děti. Je vyrobena z nepromokavého materiálu, který neprofoukne. Vesta má pohodlný střih, límec, dvě zipové kapsy a zapínání na zip. Membrána Resstex 8000 Jedná se o nalaminovou vrstvu na vrstvu na vnějším materiálu či mezi vnějším materiálem a podšívkou. Oblečení s touto membránou je vhodné pro outdoorové činnosti a vysoce komfortní nošení do města. Materiál: 95% polyester, 5% elastan

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Hannah Dívčí vesta Lety Lite JR - růžovo-červená z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8591203739962 a ID 3328386
- jistota kvalitního výrobce Hannah
- kategorie Dětské vesty

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 76 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Hannah Dívčí vesta Lety Lite JR - růžovo-červená . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Hannah Dívčí vesta Lety Lite JR - růžovo-červená na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské vesty Hannah, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Hannah Dívčí vesta Lety Lite JR - růžovo-červená vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské vesty Hannah, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz