Kde koupit Hasbro NERF Mega nejmenší mega pistole

Tato pistole MEGA BigShock kombinuje MEGA sílu s kompaktní velikosti! Zamiř a vyšli MEGA šipku vzduchem. Pistole má úložné místo pro 1 MEGA šipku. Balení obsahuje pistoli a 2 šipky MEGA Whistler. Vho… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Hasbro NERF Mega nejmenší mega pistole
					
				 Pistole pro kluky
Cena
299 Kč
Dostupnost
Skladem 20.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Hasbro NERF Mega nejmenší mega pistole které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Tato pistole MEGA BigShock kombinuje MEGA sílu s kompaktní velikosti! Zamiř a vyšli MEGA šipku vzduchem. Pistole má úložné místo pro 1 MEGA šipku. Balení obsahuje pistoli a 2 šipky MEGA Whistler. Vhodné pro děti od 8 let. Rozměry balení: 5,1×19,1×20,3 cm. Obsahuje 2 šipky.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Hasbro NERF Mega nejmenší mega pistole z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5010994848057 a ID 188321
- jistota kvalitního výrobce Hasbro
- kategorie Pistole pro kluky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 61 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Hasbro NERF Mega nejmenší mega pistole . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Hasbro NERF Mega nejmenší mega pistole na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Pistole pro kluky Hasbro, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Hasbro NERF Mega nejmenší mega pistole vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Pistole pro kluky Hasbro, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz