Kde koupit Hasbro NERF Zombie s 2 bubny

Protoč bubny a pal! Tato pistole ZOMBIE STRIKE má dvojitou dávku palebné síly. Zůstaňte plně nabití, když vystřílíte na zombíky všech 6 šipek z bubnu pak stiskněte pro výměnu bubnů abyste mohli vypáli… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Hasbro NERF Zombie s 2 bubny
					
				 Pistole pro kluky
Cena
640 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Hasbro NERF Zombie s 2 bubny které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 640 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Protoč bubny a pal! Tato pistole ZOMBIE STRIKE má dvojitou dávku palebné síly. Zůstaňte plně nabití, když vystřílíte na zombíky všech 6 šipek z bubnu pak stiskněte pro výměnu bubnů abyste mohli vypálit o 6 šipek více bez nového nabití. Vhodné pro děti od 8 let. Rozměry balení: 76 × 381 × 279 mm. Obsahuje 12 šipek.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Hasbro NERF Zombie s 2 bubny z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5010994836429 a ID 188379
- jistota kvalitního výrobce Hasbro
- kategorie Pistole pro kluky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 42 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Hasbro NERF Zombie s 2 bubny . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Hasbro NERF Zombie s 2 bubny na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Pistole pro kluky Hasbro, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Hasbro NERF Zombie s 2 bubny vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Pistole pro kluky Hasbro, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz