Kde koupit Hauck Player 2015 chodítko

Player chodítko Hauck z kolekce 2014. chodítko je určeno pro nechodící, ale již sedící děti, tj. cca od 6 měsíců do max. 12 kg odnímatelný hrací pultík s několika funkcemi pro hraní elektronické fun… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Hauck Player 2015 chodítko
					
				 Chodítka
Cena
999 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Hauck Player 2015 chodítko které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 999 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Player chodítko Hauck z kolekce 2014. chodítko je určeno pro nechodící, ale již sedící děti, tj. cca od 6 měsíců do max. 12 kg odnímatelný hrací pultík s několika funkcemi pro hraní elektronické funkce výšky sedačky 20 cm (3 výšky nastavení sedu) měkce polstrovaná sedačka má 27 cm vysokou vyztuženou zádovou opěrkou, která podporuje dětská zádíčka 2 x pevná, 2 otáčivá kolečka velmi dobře skladné

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Hauck Player 2015 chodítko z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4007923642016 a ID 395337
- jistota kvalitního výrobce Hauck
- kategorie Chodítka

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 53 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Hauck Player 2015 chodítko . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Hauck Player 2015 chodítko na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Chodítka Hauck, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Hauck Player 2015 chodítko vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Chodítka Hauck, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz