Kde koupit HAWAJ Cool 20l, černá

Solární sprcha HAWAJ Cool 20l, černá: Užijte si příjemně teplou vodu na vaší zahradě nebo chatě a to zadarmo. Solární sprcha o objemu 20 litrů je vyrobena z černého UV odolného plastu. Ideální… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • HAWAJ Cool 20l, černá Solární sprchy
Cena
2 299 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží HAWAJ Cool 20l, černá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Solární sprcha HAWAJ Cool 20l, černá: Užijte si příjemně teplou vodu na vaší zahradě nebo chatě a to zadarmo. Solární sprcha o objemu 20 litrů je vyrobena z černého UV odolného plastu. Ideální místo bude na slunném místě, které je zároveň chráněné před větrem. Tak dojde nejrychleji k ohřevu vody. Sprcha se dá využít v závislosti na počasí od dubna do září. Konstrukce sprchy zároveň slouží jako zásobník vody a solární kolektor, který za pomoci slunečních paprsků vodu ohřívá. Výška sprchy je 227 cm a disponuje páčkou pro regulaci teploty. Sprchu Hawaj Cool jednoduše napojíte na hadici či na vodovodní trubky. Sprcha v moderním černém designu se stane nepostradatelným doplňkem vaší zahrádky.  Klíčové vlastnosti sprchy Hawaj CoolEkologický ohřev vody Sprcha Hawaj Cool o objemu 20 litrů Výška solární sprchy 227 cm Vyrobena z černého UV odolného plastu Páčka pro regulaci teploty vody Jednoduché napojení na zahradní hadici či vodovodní trubky Hmotnost sprchy 6,5 kgModerní design v černé barvě Obsah balení:Solární sprchaNapojení na hadici4 úchyty (4 otvory + 4 šrouby) do pevného podkladu

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit HAWAJ Cool 20l, černá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8595661504001 a ID 5304136
- jistota kvalitního výrobce HAWAJ
- kategorie Solární sprchy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 79 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit HAWAJ Cool 20l, černá. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa HAWAJ Cool 20l, černá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Solární sprchy HAWAJ, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete HAWAJ Cool 20l, černá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Solární sprchy HAWAJ, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto