Kde koupit Herding Ložní oboustrané povlečení - Safari, 100x135 cm

V tomto nádherném oboustranném povlečení se bude vašemu sluníčku usínat jedna radost. Povlečení je vyrobeno z čisté prodyšné bavlny a skládá se z povlaku na polštář a povlaku na peřinu. Zdobí ho vesel… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Herding Ložní oboustrané povlečení - Safari, 100x135 cm
					
				 Povlečení pro miminka
Cena
399 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Herding Ložní oboustrané povlečení - Safari, 100x135 cm které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 399 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

V tomto nádherném oboustranném povlečení se bude vašemu sluníčku usínat jedna radost. Povlečení je vyrobeno z čisté prodyšné bavlny a skládá se z povlaku na polštář a povlaku na peřinu. Zdobí ho veselý potisk se zebrami a žirafami. Zapíná se na zip. Pak už stačí jen naklepat polštářek, zachumlat se pod deku a nechat si něco pěkného zdát.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Herding Ložní oboustrané povlečení - Safari, 100x135 cm z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4006891650955 a ID 1245373
- jistota kvalitního výrobce Herding
- kategorie Povlečení pro miminka

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 48 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Herding Ložní oboustrané povlečení - Safari, 100x135 cm . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Herding Ložní oboustrané povlečení - Safari, 100x135 cm na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Povlečení pro miminka Herding, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Herding Ložní oboustrané povlečení - Safari, 100x135 cm vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Povlečení pro miminka Herding, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz