Kde koupit HEXBUG VEX Mravenec

Hexbug VEX mravenec Postavte a naprogramujte si sami svého Hexbug robota! Z více než 150 dílů si můžete postavit robotického mravence obřích rozměrů. Pohyb robota může být řízen dálkovým ovladačem neb… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • HEXBUG VEX Mravenec
					
				 Robotické hračky
Cena
1 490 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží HEXBUG VEX Mravenec které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 490 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Hexbug VEX mravenec Postavte a naprogramujte si sami svého Hexbug robota! Z více než 150 dílů si můžete postavit robotického mravence obřích rozměrů. Pohyb robota může být řízen dálkovým ovladačem nebo může být mravenec spuštěn v autonomním módu, kdy běhá sám a využívá svých dotykových senzorů. Tato stavebnice je kompatibilní s jinými stavebnicemi Hexbug VEX. Stavebnice robotického mravence obsahuje součástky pro jeho stavbu, dotykové senzory, převody a podrobný obrázkový návod na sestavení. Mozkem robota je jeho centrální řídící jednotka, kterou lze programovat pomocí přepínačů. Rozměry mravence: délka 45 cm, šířka 16 cm, výška 10 cm Napájení: 3xAA (mravenec), 1x9V (ovladač), baterie nejsou součástí balení

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit HEXBUG VEX Mravenec z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 807648033465 a ID 1561382
- jistota kvalitního výrobce HEXBUG
- kategorie Robotické hračky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 107 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit HEXBUG VEX Mravenec . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa HEXBUG VEX Mravenec na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Robotické hračky HEXBUG, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete HEXBUG VEX Mravenec vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Robotické hračky HEXBUG, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz