Kde koupit HiPP BIO Obilná kaše kukuřičná 200 g

Obilná kaše je ideální volbou pro alergiky nebo pro plně kojené děti, kterým mateřské mléko na noc nestačí. Pak nemléčnou kaši připravíte přidáním mateřského mléka. Děťátko bude na noc sytější a prosp… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • HiPP BIO Obilná kaše kukuřičná 200 g
					
				 Nemléčné kaše
Cena
75 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží HiPP BIO Obilná kaše kukuřičná 200 g které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 75 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Obilná kaše je ideální volbou pro alergiky nebo pro plně kojené děti, kterým mateřské mléko na noc nestačí. Pak nemléčnou kaši připravíte přidáním mateřského mléka. Děťátko bude na noc sytější a prospí delší dobu. vitamin B1 – důležitý pro činnost nervového systému, dle zákona hodnotné a snadno stravitelné BIO obiloviny - bez lepku bez přídavku cukrů (obsahuje přirozeně se vyskytující cukry) bez přídavku mléčné složky bez přídavku aromat, barviv a konzervačních látek (veškerá kojenecká a dětská výživa dle zákona)

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit HiPP BIO Obilná kaše kukuřičná 200 g z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9062300127598 a ID 160114
- jistota kvalitního výrobce HiPP
- kategorie Nemléčné kaše

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 110 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit HiPP BIO Obilná kaše kukuřičná 200 g . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa HiPP BIO Obilná kaše kukuřičná 200 g na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Nemléčné kaše HiPP, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete HiPP BIO Obilná kaše kukuřičná 200 g vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Nemléčné kaše HiPP, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz