Kde koupit HiPP Špagety s treskou a zeleninou ve smetanové omáčce 6x250g

V prvním roce života udělalo miminko velký pokrok ve svém vývoji, k tomu je potřeba přihlédnout při stavbě jídelníčku. Proto obsahuje Dětské menu Špagety s mořskou rybou a zeleninou ve smetanové omáč… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • HiPP Špagety s treskou a zeleninou ve smetanové omáčce 6x250g
					
				 Masozeleninové příkrmy
Cena
329 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží HiPP Špagety s treskou a zeleninou ve smetanové omáčce 6x250g které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 329 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

V prvním roce života udělalo miminko velký pokrok ve svém vývoji, k tomu je potřeba přihlédnout při stavbě jídelníčku. Proto obsahuje Dětské menu Špagety s mořskou rybou a zeleninou ve smetanové omáčce větší kousky potravy a jemné, lehce stravitelné maso z mořských ryb. Dětská menu HiPP poskytují dětem zdravou stravu, která přesně odpovídá jejich potřebám v tomto věku. Obsahuje pouze přísně kontrolované suroviny. Obsahuje lepek. S omega-3 mastnými kyselinami – důležité pro rozvoj mozku a nervových buněk. Pro zlepšený příjem jódu – důležitý pro činnost štítné žlázy. Bez přídavku aromat, barviv ¹, konzervačních látek¹ a zahušťovadel – před použitím promíchejte. Obsahuje drobné kousky – důležité pro učení kousání a žvýkání. ¹dle zákona Balení obsahuje: 6×250 g. Vhodné od ukončeného 11. měsíce. Složení: zelenina* 32 % (mrkev*, fenykl*, cibule*), vařené špagety* (mouka z tvrdé pšenice) 21 %, pitná voda, mořská ryba 11,5 %, odstředěné mléko*, smetana* 3 %, vařená rýže*, řepkový olej*, 1,7 %, škrob, citrónová šťáva* z koncentrátu citrónové šťávy, jedlá sůl s jódem, koření*. * z ekologického zemědělství Může obsahovat stopy vajec. Obsah masa při zpracování: 28,8 g. 84% zemědělských složek bylo získáno podle pravidel ekologického.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit HiPP Špagety s treskou a zeleninou ve smetanové omáčce 6x250g z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4062300261853 a ID 461762
- jistota kvalitního výrobce HiPP
- kategorie Masozeleninové příkrmy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 134 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit HiPP Špagety s treskou a zeleninou ve smetanové omáčce 6x250g . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa HiPP Špagety s treskou a zeleninou ve smetanové omáčce 6x250g na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Masozeleninové příkrmy HiPP, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete HiPP Špagety s treskou a zeleninou ve smetanové omáčce 6x250g vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Masozeleninové příkrmy HiPP, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz