Kde koupit Hohner 550 20 C PUCK Harmonica C

Ústní harmonika s diatonickým systémem ladění (Richterovy ladění) vrchní řada je podladený jednu oktávu pod spodním, 10 otvorů s 20 plátky, mosazné hlásky 0.9mm, hřeben vyrobený z plastu, kvalitní kov… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Hohner 550 20 C PUCK Harmonica C Diatonické foukací harmoniky
Cena
249 Kč
Dostupnost
Skladem 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Hohner 550 20 C PUCK Harmonica C které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 249 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Ústní harmonika s diatonickým systémem ladění (Richterovy ladění) vrchní řada je podladený jednu oktávu pod spodním, 10 otvorů s 20 plátky, mosazné hlásky 0.9mm, hřeben vyrobený z plastu, kvalitní kovový kryt, harmonika hraje všechny durové a harmonické mollové stupnice, délka 6,5 cm, ladění C.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Hohner 550 20 C PUCK Harmonica C z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 5915
- jistota kvalitního výrobce Hohner
- kategorie Diatonické foukací harmoniky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 93 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Hohner 550 20 C PUCK Harmonica C. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Hohner 550 20 C PUCK Harmonica C na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Diatonické foukací harmoniky Hohner, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Hohner 550 20 C PUCK Harmonica C vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: