Kde koupit Holar H 03 rozetové dveřní kování - bílá

Holar H 03 rozetové dveřní kování dveřní klika s oválnými štítky pro dozický (BB) i cylindrický (PZ) zámek vyrobeno z vysoce odolných plastů PA 6 a ABS vhodná spíše pro interiér barvy: bílá, hnědá, b… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Holar H 03 rozetové dveřní kování - bílá Interiérové kování rozetové
Cena
186 Kč
Dostupnost
16.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Holar H 03 rozetové dveřní kování - bílá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 186 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Holar H 03 rozetové dveřní kování dveřní klika s oválnými štítky pro dozický (BB) i cylindrický (PZ) zámek vyrobeno z vysoce odolných plastů PA 6 a ABS vhodná spíše pro interiér barvy: bílá, hnědá, béžová provedení: klika - klika

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Holar H 03 rozetové dveřní kování - bílá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 60297
- jistota kvalitního výrobce Holar
- kategorie Interiérové kování rozetové

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 61 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Holar H 03 rozetové dveřní kování - bílá. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Holar H 03 rozetové dveřní kování - bílá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Interiérové kování rozetové Holar, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Holar H 03 rozetové dveřní kování - bílá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Interiérové kování rozetové Holar, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz

Další výrobky ze stejné sekce
Kde koupit Interiérové kování rozetové