Kde koupit Holar Klasik K 08 oliva okenní kování - béžová

Holar Klasik K 08 oliva okenní kování Okenní oliva KLASIK K 08 s moderním a nadčasovým designem vhodná k instalaci spíše na okna standardní či větší velikosti, lze ji však použít na jakékoli okenní kř… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Holar Klasik K 08 oliva okenní kování - béžová Štítové kování
Cena
36 Kč
Dostupnost
19.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Holar Klasik K 08 oliva okenní kování - béžová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 36 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Holar Klasik K 08 oliva okenní kování Okenní oliva KLASIK K 08 s moderním a nadčasovým designem vhodná k instalaci spíše na okna standardní či větší velikosti, lze ji však použít na jakékoli okenní křídlo. vyrobeno z vysoce odolného plastu PP barvy: bílá, béžová, hnědá

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Holar Klasik K 08 oliva okenní kování - béžová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 60329
- jistota kvalitního výrobce Holar
- kategorie Štítové kování

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 41 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Holar Klasik K 08 oliva okenní kování - béžová. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Holar Klasik K 08 oliva okenní kování - béžová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Štítové kování Holar, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Holar Klasik K 08 oliva okenní kování - béžová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Štítové kování Holar, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz