Kde koupit Holar Klasik XXL dveřní kování - K12 72BB bílá

Holar Klasik XXL dveřní kování Dveřní kování Klasik XXL s moderním a nadčasovým designem vhodné k instalaci spíše do interiéru, lze ho však použít i v exteriéru. vyrobeno z vysoce odolného plastu PP… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Holar Klasik XXL dveřní kování - K12 72BB bílá Štítové kování
Cena
109 Kč
Dostupnost
23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Holar Klasik XXL dveřní kování - K12 72BB bílá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 109 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Holar Klasik XXL dveřní kování Dveřní kování Klasik XXL s moderním a nadčasovým designem vhodné k instalaci spíše do interiéru, lze ho však použít i v exteriéru. vyrobeno z vysoce odolného plastu PP varianta: klika-klika provedení: pro obyčejný klíč (BB), pro cylindrickou vložku (PZ) barvy: bílá, hnědá

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Holar Klasik XXL dveřní kování - K12 72BB bílá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 60317
- jistota kvalitního výrobce Holar
- kategorie Štítové kování

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 96 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Holar Klasik XXL dveřní kování - K12 72BB bílá. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Holar Klasik XXL dveřní kování - K12 72BB bílá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Štítové kování Holar, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Holar Klasik XXL dveřní kování - K12 72BB bílá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Štítové kování Holar, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz