Kde koupit Holar Klasik XXL štít dveřní - 90PZ hnědý

Holar Klasik XXL štít dveřní vyrobeno z odolného plastu PP barvy: bílá, hnědá provedení: pro obyčejný klíč (BB), pro cylindrickou vložku (PZ) Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Holar Klasik XXL štít dveřní - 90PZ hnědý Kování
Cena
23 Kč
Dostupnost
14.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Holar Klasik XXL štít dveřní - 90PZ hnědý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 23 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Holar Klasik XXL štít dveřní vyrobeno z odolného plastu PP barvy: bílá, hnědá provedení: pro obyčejný klíč (BB), pro cylindrickou vložku (PZ)

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Holar Klasik XXL štít dveřní - 90PZ hnědý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 60488
- jistota kvalitního výrobce Holar
- kategorie Kování

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 123 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Holar Klasik XXL štít dveřní - 90PZ hnědý. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Holar Klasik XXL štít dveřní - 90PZ hnědý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kování Holar, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Holar Klasik XXL štít dveřní - 90PZ hnědý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Kování Holar, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz