Kde koupit Holar Standard dveřní kování - S01 90BB hnědé

Holar Standard dveřní kování Dveřní kování s moderním a nadčasovým designem vhodné k instalaci spíše do interiéru, lze ho však použít i v exteriéru. vyrobeno z vysoce odolných plastů PA 6, ABS a PP v… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Holar Standard dveřní kování - S01 90BB hnědé Štítové kování
Cena
119 Kč
Dostupnost
Skladem 16.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Holar Standard dveřní kování - S01 90BB hnědé které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 119 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Holar Standard dveřní kování Dveřní kování s moderním a nadčasovým designem vhodné k instalaci spíše do interiéru, lze ho však použít i v exteriéru. vyrobeno z vysoce odolných plastů PA 6, ABS a PP varianta: klika-klika provedení: pro obyčejný klíč (BB), pro cylindrickou vložku (PZ), WC barvy: bílá, béžová, hnědá

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Holar Standard dveřní kování - S01 90BB hnědé z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 60348
- jistota kvalitního výrobce Holar
- kategorie Štítové kování

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 97 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Holar Standard dveřní kování - S01 90BB hnědé. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Holar Standard dveřní kování - S01 90BB hnědé na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Štítové kování Holar, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Holar Standard dveřní kování - S01 90BB hnědé vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Štítové kování Holar, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz